Визначити масу Ca якщо він з H2Oвитіснив 5.6л газу


Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Рома.

Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2

Vm = 22,4 дм3*моль-1 (н.у.)

n = V/Vm

m = M*n

n(Ca) = n(H2)