Водень об'ємом 600л(н.у) вступив в реакцію с азотом.Обчисліть об'єм аміаку,який утворився внаслідок

реакції,якщо вихід продукту становить 30%?

Ответы на вопрос

Отвечает Отводенко Влад.

3H2 + N2=2NH3

67.2л----44.8л

600л----Х

Х=600*44.8/67.2=400л

m=400*0.3=120л аммиак