напишіть рівняння реакції гідролізу сахарози ( взаємодії з водою),якщо з кожної молекули сахарози

утворюється одна молекула глюкози й одна молекула фруктози.яку масу можна одержати з 205,2 г сахарози?​

Ответы на вопрос

Отвечает Левкин Даня.

C12H22O11 + H2O = C6H12O6 + C6H12O6

205.2/342 = x/180

x = 108 г