складіть рівняння реакцій що відбуваються під час сплавлення цинк гідроксиду з наведеними

речовинами:Натрій оксид,Калій гідрооксид,кальцій оксид,магній гідрооксид

Ответы на вопрос

Отвечает Моргунов Роман.

Ответ:

Объяснение:

Zn(OH)2 + Na2O = Na2ZnO2 + H2O

Zn(OH)2 + 2KOH = K2ZnO2 + 2H2O

Zn(OH)2 + CaO = CaZnO2 + H2O

Zn(OH)2 + Mg(OH)2 = MgZnO2 + 2H2O