Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схем: Ni-> NiO->Ni(OH)2->NiCl2​


Ответы на вопрос

Отвечает Горских Кирилл.

2Ni + O2 = 2NiO

NiO + 2HBr = NiBr2 + H2O

NiBr2 + 2NaOH = Ni(OH)2 + 2NaBr

Ni(OH)2 + 2HCl = NiCl2 + 2H2O