розчин кухонної солі масою 200 г випарували, внаслідок чого одержали 40 г твердого залишку.

Обчисліть масову частку солі у початковому розчинні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

W (солі) = m (солі) / m (солі) + m (води) = 40 / 200 = 0,2 × 100 = 20%