До 750 г розчину кислоти з масовою часткою h2so4 25% долили 250 г води . Визначте масову частку

кислоти після розбавлення розчину​

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Відповідь:

Пояснення:

m(h2so4) = 0.25m(розч)₁

m(h2so4) = 0.25*750= 187.5  г

m(води)₁=0,75m(розч)₁

m(води)₁=0,75*750= 562.5 г

m(води)₂ = 562.5+250 = 812.5 г

m(розч)2=812.5+187.5 = 1000 г

W(h2so4) = 187.5  г/1000 г = 0,1875=18,75 %