Розчин масою 150 Грам містить 5 грамів солі. визначити масову частку солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Кичеева Аня.

Ответ:

Масова частка солі​ 0,033 або 3,3%

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=150г.

m(солi)=5г.

-----------------------

ω(солi)-? ω%(солi)-?

Рішенняi:

1. Для вирішення, використовуємо формулу:

ω(речовини)=m(речовини)÷m(розчину)

ω%(речовини)=m(речовини)÷m(розчину)×100%

2. ω(солi)=m(солi)÷m(розчину)=5г.÷150г=0,033

ω%(солi)=m(солi)÷m(розчину)×100%

ω%(солi)=5г.÷150г×100%=0,033×100%=3,3%

3. Вiдповiдь: масова частка солі​ 0,033 або 3,3%