Обчисліть масові частки елементів у складі речовини формула якої Al(NO3)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивонина Полина.

М(Al(NO3)3) = 27 + 3 • 14 + 16 • 9 = 213 (г/моль)

w(Al) = 27/ 213 = 0,127 • 100% = 12,7(%)

w(N) = 42/ 213 = 0,197 • 100% = 19,7(%)

w(O) = 144/ 213 = 0,676 • 100% = 67,6(%)