Яку масу 9% та води необхидно взяти для приготування 100 грам 7%оцету?​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилов Иван.

Відповідь:

m1(оцету)=100*7/100=7г

m(9% розчину)=7*100/9=77,8г

m(H2O)=100-77,8=22,2г

Пояснення: