напишіть молекулярні та скорочені йонні рівняння реакції, що лежать на основі схеми: Cl2— HCl—

CaCl2— AgCl

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Cl2 + H2 = 2HCl

Cl2(0) +2e = 2Cl(-)   1    в-ие

ок-ль

H2(0) -2e = 2H(+)    1   ок-ие

в-ль

2HCl + CaO = CaCl2 + H2O

2H(+) + 2Cl(-) + CaO = Ca(2+) + 2Cl(-)+ H2O

2H(+) + CaO = Ca(2+) + H2O

CaCl2 + 2AgNO3 = Ca(NO3)2 + 2AgCl

Ca(2+) + 2Cl(-) + 2Ag(+) + 2NO3(-) = Ca(2+) + 2NO3(-)+ 2AgCl

2Ag(+) + 2Cl(-) = 2AgCl

Ag(+) + Cl(-)= AgCl