Ферум-ферум 3 оксид-ферум 3 сульфат-ферум 3 гідроксид-ферум 3 оксид-ферум 3 хлорид(складіть

рівняння реакцій за схемою)

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.

Объяснение:

4Fe+3O2=2Fe2O3

Fe2O3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+3H2O

Fe2(SO4)3+6NaOH=2Fe(OH)3+3Na2SO4

3Fe(OH)3-> Fe2O3+3H2O

Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O