Назвіть елемент за такими даними, знаходиться у 4 группі, масова частка його вищого оксиду 53,33


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Верча.

Дано:

ЕО3

W(O)=60%=0.6

Знайти: Е-?

Розв'язання

Mr(EO3)=16*3/0.6=48/0.6=80

Ar(E)=Mr(EO3)-Ar(O)*3=80-48=32

Отже, невідомий елемент - Сульфур(S)