Який об'єм водню утвориться при взаємодії 4,8 г речовини, утвореної елементом з протонним числом

12, з холоридною кислотою?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Вікторія.

Відповідь:

Елемент Магній

Mg+2HCI=MgCI2+H2

M(Mg)=24г/моль

n(Mg)=4,8/24=0,2моль

nMg:nH2=1:1

n(H2)=0,2моль

V(H2)=0,2*22,4=4,48л

Пояснення: