2.Скласти рівняння реакцій в молекулярній та іонній формі. Назвати утворені сполуки:HNO3 +

Ba(OH)2H3PO4 + A1​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Анна.

Ответ:

Объяснение:

2HNO3 + Ba(OH)2 = Ba(NO3)2 + 2H2O (нитрат бария, вода)

2H(+) + 2NO3(-) + Ba(2+) + 2OH(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O

2H3PO4 + 2Al = 2AlPO4 + 3H2

Al(0) -3e = Al(+3)     2    ок-ие

в-ль

2H(+) +2e = H2(0)   3    в-ие

ок-ль