Для 1,2 л азоту.Обчисліть а) кількість молекул; б)кількість атомів нітрогену; в)масу цієї порції.


Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Витя.

Ответ:

3,25×10^22, 6,5×10^22, 1,512 г.

Объяснение:

n=V÷Vм=1,2л÷22,4л/моль=0,054моль;

n=N÷Nа; Nмолекул=n×Nа=0,054моль×6,02×10^23=3,25×10^22;

Nатомів=2×3,25×10^22=6,5×10^22;

m=n×M=0,054моль×28г/моль=1,512г.