Відносна густина певного газу за киснем дорівнює 0.5. визначте його густигу за повітрям


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Надя.

Ответ:

1) Знайдемо Молекулярну масу цього газу за формулою:

D(газу) за киснем(O2) = Mr(газу) / Mr(O2)

Mr(O2)=2*16=32

0.5 = Mr(газу) / 32 ;  Mr(газу) = 0.5*32=16

2) Маємо всі дані для того, щоб дати відповідь на запитання .Знайдемо відносну густину цього газу за повітрям (Mr повітря - 29) за формулою:

D=Mr(газу)/Mr(повітря) = 16/29=0,55