Обчисліть масу (г) гідроген хлориду (нсі) об'ємом 89,6 л (н, у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(HCl) = 89,6 л

Vm=22,4 л/моль

М(HCl) = 36,5 г/моль

Найти

m(HCl)

n(HCl) = V / Vm=89,6 / 22,4 = 4 моль

m(HCl) = n * M = 4 моль * 36,5 г/моль =146 г