Обчисліть число молекул що міститься у 28 л. кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Сенаторов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(O2) = 28 л

Vm=22,4 л/моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

n(O2) = V / Vm = 28 / 22,4 = 1,25 моль

N(O2) = Na *n = 6*10²³ * 1,25 = 7,5 *10²³ молекул