Внаслідок взаємодії етанолу з купрум (ІІ) оксидом було добуто 8.8 г оцетового альдегіду. Яка маса

спирту вступила в реакцію?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Миша.

Ответ:

Объяснение:

       Х г                                           8,8 г

  CH3-CH2-OH   +    CuO   ->    CH3-COH  +  Cu  +   H2O

n=1 моль                                     n=1 моль

М=46 г/моль                              М =44 г/моль

m=46 г                                         m=44 г

Х г   CH3-CH2-OH    -   8,8 г   СН3-СОН

46 г  СН3-СН2-ОН   -  44 г     СН3-СОН

m(CH3-CH2-OH) = 46 * 8,8 / 44 = 9,2 г