Визначити кількість речовини і число молекул 90г води


Ответы на вопрос

Отвечает Kuznecova Valentīna.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 90 г

М(Н2О) = 18 г/моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

n(H2O)

N(H2O)

n(H2O) = m / M = 90 / 18 = 5 моль

N(H2O) = Na * n = 6*10²³ * 5 = 3*10²⁴ молекул