До 200 г розчину ZnCl2 з масовою часткото цинк хлориду 8% долили 40 мл води. Обчисліть масову

частку солі в одержаному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.

Відповідь:

m(ZnI2)=200*8/100=16г

m(розчину)=200+40=240г

w=16*100/240=6,7%

Пояснення: