Вiдносна молекулярна маса оксиду чотирьохвалентного елемента становить 160.визначте

елемент,складить формулу його оксиду,напишить рiвняння реакции його одержання з простих речовин

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Полина.

Нехай невідомий елемент - R

формула оксиду - RO2, так як Оксиген 2-валентний

Мr= n*Ar(R)+n*Ar(O)

160=Ar(R)+2*16

Ar(R)=160-32

AR(R)=128(дивитись в періодичну систему)

R - Te

формула - ТеО2

як таких рівнянь одержання телуру з простих речовин не знаю (

А щоб добути Телур з оксиду, то очищують вугіллям