25г солі заляли 100г води. Визначіть масову частку солі в утвореному розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Коньков Виталий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 25 г

m(р-ля) = 100 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 + 100 = 125 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 125  *100% = 20%