Визначити масу купруму (||) оксиду, який утворюється при розкладі 14,7 г купрум (||) гідроксиду?

Дам всі бали!

Ответы на вопрос

Отвечает Совгуть Віка.

Ответ:

дано

m(Cu(OH)2) = 14.7 g

-------------------

m(CuO)-?

Cu(OH)2-->CuO+H2O

M(Cu(OH)2) =98 g/mol

n(Cu(OH)2)= m/M= 14.7 / 98  = 0.15 mol

n(Cu(OH)2) = n(CuO) = 0.15 mol

M(CuO) = 80 g/mol

m(CuO) = n*M = 0.15 * 80  = 12 g

ответ 12 г

Объяснение: