складіть рівняння хімічних реакцій взаємодії кисню і: свинцю,фосфору, алюмінію, вуглецю,

натрію,міді,цинку,барію​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Ответ:

O2+Pb(||)=2PbO

5O2+4P(\/)=2P2O5

3O2+4Al=2Al2O3

O2+C(|\/)=CO2

O2+Na=Na2O

O2+2Cu=2CuO

O2+Zn=Zn2O3

O2+2Ba=2BaO

Объяснение: