Для спалювання 4,5 г алюмінію витратили 10 л повітря, збага- ченого киснем. Обчисліть: а) об’ємну

частку (у %) кисню в цьому повітрі; б) масу отриманого оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Аршакян Левон.

Ответ:

28%, 8.5 г

Объяснение:

4Al+3O2=2Al2O3

nO2=3/4 nAl = 0.125 моль

VO2=0.125*22.4=2.8 л

ф(O2)=2.8/10=28%

nAl2O3=1/2 nAl = 0.0833333 моль

mAl2O3=8.5 г