Визнач хімічну кількість речовини 1175 г нітритної кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(HNO3) = 1175 г

M(HNO3) = 63 г/моль

Найти

n(HNO3)

n(HNO3) = m / M = 1175 / 63 = 18,65 моль