Обчисліть масу пропаналю, який вступив у реакцію з амонію ним розчином Аргентум оксиду, якщо при

цьому утворилося срібло масою 43.2г?

Ответы на вопрос

Отвечает Гинюк Ия.

Ответ:

11,6 г

Объяснение:

   Xг                          43,2 г

C3H6O + Ag2O =   2Ag + C3H6O2

1 моль*58г/моль     2моль*108г/моль

складаємо пропорцію:

X = 43,2 * 58 / 216 = 11,6 г