Встанови масу води у якій необхідно розчинити 17г натрій нітрату,щоб отримати розчин з масовою

часткою 15,2%. ЗА ОТВЕТ 25 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Терзи Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 17 г

W(в-ва) = 15,2 %

Найти

m(р-ля)

m(р-ра) = m(в-ва) *100% / W(в-ва) = 17 *100% / 15,2% = 112 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 112 - 17 =95 г