визначте масу і кількість речовини кальцій гідроксиду, який утворится при взаємодії кальцій оксиду

масою 14 г.з водою Будь ласка розв'яжіть скоріше ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сат Вера.

Ответ:n(Ca(OH)2)=0.25 моль

m(Ca(OH)2)=18.5 г

Объяснение:

Дано:

m(CaO)=14г

CaO+H2O=Ca(OH)2

M(CaO)=40+16=56г/моль

n(CaO)=14г:56г/моль=0.25 моль

n(CaO):n(Ca(OH)2)=1:1

n(Ca(OH)2)=0.25 моль

М(Са(ОН)2)=40+32+2=74г/моль

m(Ca(OH)2)=18.5г