Допишіть рівняння реакцій і розставте коефіцієнти: а) MgO + O2 б) P + O2 в) CH4 + O2


Ответы на вопрос

Отвечает Губа Максим.

Ответ:

а)не правильно вказано хімічні елементи

б)4P + 3O2 = 2P2O3

в)CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

або

2CH4 + H2O + O2 = 5H2 + CO + CO2