Встанови хімічну кількість речовини 912,5 г хлоридної кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Башева Вера.

Ответ:

n(HCl)=m(HCl)/M(HCl)

n(HCl)= 912,5/35,5+1=25 моль

Объяснение: