Обчисліть масу глюкози, необхідної для приготування розчину для ін’єкцій об’ємом 200 мл з масовою

часткою 40%. Уважайте, що густина розчину дорівнює 1,17 г/мл С объяснением.​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Максим.

Ответ:

Объяснение:

m=V*p=200*1,17=234г

n=V/Vm=200/22,4=9моль

m(C6H12O6)=n*M=9*186=1620г