Визначити масову частку солі в розчині виготовленому з 25г солі та 190г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Масова частка солi дорiвн. вiдношенню маси солi до маси розчину,тобто 25г/(25+190)г=25/215=0,116 (11,6%)