ДАЮ 100 БАЛІВ!!! СРОЧНО!! Обчисліть масу глюкози, яка може утворитися в результаті фотосинтезу,

якщо рослина в середньому поглинає за добу 560л вуглекислого газу. Який об'єм кисню при цьому синтезує рослина?

Ответы на вопрос

Отвечает Перевощикова Вика.

6 СO2 + 6 H2O = 6 C6H12O6 + 6 O2

M(C6H12O6) = 180 г/моль

М(СО2) = 44 г/моль

m(c6h12o6) = 560*6*180/(6*44) = 2290 г за день

m(c6h12o6) = 10*2290 = 22900 г за 10 дней

M(o2) =32 г/моль

m(h2o)= 560*32*6/(6*44)= 407,27 г за день

m(h20)= 407,27*10 = 4072,7 г за 10 дней

Ответ: 22900 г глюкозы и 4072,7 г кислорода