Б) Як, маючи залізо й УСІ НЕОБХІДНІ РЕЧОВИНИ, добути: 1) ферум(III) гідроксид; 2) ферум (II)

гідроксид?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1) 2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

2) Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl