яку масу натрій гідроксиду можна добути внаслідок взаємодії натрій оксиду масою 16 г з водою? Яка

маса води буде використана для реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Илья.

Ответ:

2,7 г                        Х г

4Al  +  3O2   =   2Al2O3

4*27 г/моль      2*102 г/моль

2,7 / 4*27 = Х / 2*102

Х = 2,7*2*102 / 4*27 = 5,1 г

Объяснение:

а) HCl(конц)+HClO=Cl2+H2O Cl2+2Na=2NaCl 2NaCl=(эл-лиз в расплаве) 2Na+Cl2 б) последняя р-ция под буквой а) 3Cl2+6KOH(конц)=KClO3+5KCl+3H2O 2KClO3=(температура) 2KCl +3O2 в) Cl2+H2=2HCl HCl(конц)+HClO=Cl2+H2O Cl2+2FeCl2=2FeCl3