Обчисліть масу води необхідних для приготування розчину масою 450 г із масовою часткою цукру 25%

Пожалуйста!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 450 г

W(в-ва) = 25%

Найти

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 450 * 25 / 100% = 112,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 450 - 112,5 = 337,5 г