Добудьте ферум (ІІІ) гідроксид із ферум (ІІІ) хлориду двома способами, напишіть відповідні рівняння

у молекулярній та йонно-молекулярній формах. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурлаев Вадим.

Ответ:

Объяснение:

FeCI₃+3NaOH=Fe(OH)₃↓+3NaCI

Fe³⁺+3CI⁻+3Na⁺+3OH⁻=Fe(OH)₃↓+3Na⁺+3CI⁻

Fe³⁺+3OH⁻=Fe(OH)₃↓

FeCI₃+3KOH=Fe(OH)₃↓+3KaCI

Fe³⁺+3CI⁻+3K⁺+3OH⁻=Fe(OH)₃↓+3K⁺+3CI⁻

Fe³⁺+3OH⁻=Fe(OH)₃↓