Для технічного виробництва потрібно приготувати розчин калій гідроксиду. Укажи масу лугу і масу

води, які потрібно використати для приготування 900 г, розчину з масовою часткою 4 %. Відповідь запиши через кому, з точністю до десятих. Наприклад: 25,6. Відповідь: m(KOH)=... г; m(H2O)=... г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Дима.

Понятие 4%-ный раствор означает, что в 100 г раствора содержится 4 г растворенного вещества.

Составляем пропорцию:

100 г раствора  ------------------- 4 г вещества

900 г раствора  ------------------- Х г вещества

Х = 900*4/100 = 36 г

Тогда воды нужно:

900 - 36 = 864 г

Ответ: m(KOH) = 36 г;

           m(H₂O) = 864 г