Даю 35 баллов Обчислити масу цинк оксиду, який утвориться при теремічному розкладі цинк

гідроксиду масою 190 грам

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ: 153,9 г

Объяснение:

Уравнение:

Zn(OH)2 =t ZnO + H2O

Дано:

m(Zn(OH)2) = 190 г

M(Zn(OH)2) = 99 г/моль

M(ZnO) = 81 г/моль

Решение:

n(Zn(OH)2) = m/M = 190/99 = 1,9 моль

n(Zn(OH)2) = n(ZnO) = 1,9 моль

m(ZnO) n*M = 1,9*81 = 153,9 г