СРОЧНО!!! УМОЛЯЮЮЮ ПОМОГИТЕ !!!!!!! Обчисліть масу води (г) необхідну для приготування розчину

масою 500.0 г із масовою часткою цукру 3.0%

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнев Максим.

Дано:

w(фи) (сахара) = 3%

m(р-ра) = 500г.

Найти: m(H2O)

Решение:

Формулы:

w(сах.) = (m(сах.) * 100) / m(р-ра)

m(сах.) = (w(сах.) * m(р-ра)) / 100

m(сах.) = 3 * 500 / 100 = 15г.

m(H2O) = 500-15=485г.✔️

Ответ: 485г.