У розчин, який містить сульфатну кислоту занурили шматочок алюмінію масою 3,24 г. Скільки алюміній

сульфату утворилося? ДАМ 56 БАЛЛОВ!!!!!ПРОШУ!!!!! СРОЧНО!!!!! ПОМОГИТЕ!!!!! БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.

Ответ:

дано

m(AL) = 3.24 g

-----------------

m(Al2(SO4)3) - ?

2Al+3H2SO4-->Al2(SO4)3+3H2

M(Al) =27 g/mol

n(Al) = m/M = 3.24 / 27 = 0.12 mol

2n(AL) = n(Al2(SO4)3

n(Al2(SO4)3) = 0.12 / 2 = 0.6 mol

M(Al2(SO4)3) = 342 g/mol

m(Al2(SO4)3) = n*M = 0.6 * 342 = 205,2 g

ответ: 205.2 г

Объяснение: