Обчислити масу натрій хлорид,та масу води, необхідної для приготування 200г. розчину з масовою

часткою солі -5%

Ответы на вопрос

Отвечает Бычкова Катя.

1)m(NaCl) = W(солі)*m(р-ну) = 0,05*200= 10г

2)m(води) = m(р-ну)-m(NaCl) = 200г-10г=190г