У якій масі ферум(II) оксиду міститься стільки ж атомів Феруму, скільки їх є у 16 г Fe2O3 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталёва Алина.

Ответ:

14.4 г

Объяснение:

Рахуємо кількість речовини ферум(ІІІ) оксиду

n(Fe_2O_3) = \dfrac{m(Fe_2O_3)}{M(Fe_2O_3)} = \dfrac{16}{160} = 0.1\;mol

Значить заліза там вдвічі більше, тобто 0.2 моль

Стільки ж повинно бути і в ферум(ІІ) оксиді, а його кількість дорівнює кількості речовини самого заліза

Рахуємо масу ферум(ІІ) оксиду

m(FeO) = n(FeO) \cdot M(FeO) = 0.2 \cdot 72 = 14.4\;g