Запишіть рівняння реакції і укажіть загальну суму коефіцієнтів в рівнянні реакції взаємодії

алюміній оксиду з хлоридною кислотою:

Ответы на вопрос

Отвечает Ревуцкая Лиза.

Ответ:

Al2O3 + 6HCL = 2AlCL3 + 3H2O

Сумма= 1+6+2+3= 12

Объяснение: