1) Ферум 2игідроксид+ хлоридна кислота 2) ферум 3 сульфат + Калій бромід 3) ферум 3 нітрат +

літій гідроксид 4) ферум 2 хлорид + натрій сульфід

Ответы на вопрос

Отвечает Измайлова Аня.

1) Fe2(OH)2+2HCl=FeCl2+2H2O

2) Fe(SO4)3+6KBr=2FeBr3+3K2SO

3) Fe(NO3)3+3LiOH=Fe(OH)3+3LiNO3

4) FeCl2+NaS=FeS+2NaCl