Обчисліть та позначте масову частку карбону у молекулі вуглекислого газу формула якого СО2 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Лук'янчук Саня.

Дано:

СО2

Знайти: W(C) -?

Розв'язання:

Mr(CO2) = 12 + 32 = 44

W(C) = (12/44)*100% ≅ 27,3%