Пари вуглеводню етиленового ряду мають відносну густину за азотом 2,5. Вкажіть назву цього

вуглеводню? бутен; пропен; пентен; гексен; пентан.

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Відповідь:

M(CnH2n)=2,5*28=70

12n+2n=70

14n=70

n=70/14=5

C5H10-пентен;

Пояснення: